Dr Çerkeş Burun Estetiği Ameliyat Aletleri

Dr Çerkeş Marka dünyanın en hassas Burun Estetiği Ameliyat Aletleri
Prof Dr Nazım Çerkeş çok daha incelikli müdahaleler için burun ameliyatlarında kullandığı operasyon aletlerinin tasarımını kendisi yapmaktadır.

Tasarımı Dr. Çerkeş tarafından yapılıp; “Dr. Cerkes Open Rhinoplasty Set” markasıyla ABD’de üretilen dünyanın en ince ve hassas burun estetiği ameliyat aletleri tüm dünyada plastik cerrahlar tarafından kullanılmaktadır. 

Burun estetiği ameliyatı, insan vücudunda yapılan en incelikli operasyonlardan biridir. Rinoplasti (burun estetiği) ameliyatı sırasında çok küçük bir alanda çalışılmaktadır. Bu nedenle yapılan mikro düzeydeki müdahaleler gerek nefes alma ile ilgili gerekse de estetik açıdan önemli fark yaratmaktadır. Ayrıca hassas aletlerle çalışıldığında dokuya verilecek tahribat minimum düzeyde olacak şişlik ve morluklar asgari seviyede kalarak hızlı bir şekilde iyileşecektir.
Prof. Dr. Nazım Çerkeş’in burun estetiği ameliyatında kullandığı aletler, klasik ameliyat aletlerinden çok daha ince ve hassastır. Bu aletlerin tasarımını Prof. Dr. Nazım Çerkeş bizzat kendisi yapmıştır. “Dr. Cerkes Open Rhinoplasty Set” markasıyla ABD California’da üretilen aletler bugün Avrupa ve Amerika dahil olmak üzere tüm dünyada estetik cerrahlar tarafından kullanılmaktadır.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.