Dr. Çerkeş Burun Estetiği Kursu | İstanbul – Nisan 2016

dr-cerkes-rinoplasti-nisan-2016

16 Ülkeden 60’ın Üzerinde Plastik Cerrah Dr. Çerkeş’in burun estetiği ameliyatlarını izlemek için İstanbul’da

Dr. Çerkeş İstanbul Rinoplasti Workshop, Türkiye’de gerçekleşen, sadece bir tek konunun anlatıldığı ve sadece bir tek konuşmacının bireysel olarak düzenlediği, büyük katılımlı organizasyonlardan biri…

Katılımcıların bir kısmı Prof Dr Nazım Çerkeş’in ameliyatını, Acıbadem Hastanesi’nin konferans salonunda dev ekranda izlerken, bir kısmı da ameliyathane ortamında canlı olarak takip ediyor.

28 Nisan Perşembe günü sabah erken saatlerde başlayan program kapsamında 3 gün içinde toplam 8 tane burun ameliyat gerçekleştirecek olan Dr. Çerkeş şunları söyledi:

“Kursumuz kapsamında katılımcılara farklı teknikleri aynı anda gösterebilmek için çok ilginç burun yapısına sahip olan kişileri özel olarak seçtim. Örneğin orta bölümde ciddi anlamda septum deviasyonu olan; iri kemikli kalın derili olup burun kanatları zayıf olan, daha önce ameliyat geçirmiş ve burnu çok küçültülmüş olan, ciddi anlamda nefes alma şikayetleri olan, Burun kıkırdaklarında düzensizlikler olan, burun ucu problemleri olan hastalar… Perşembe cuma günleri 6 primer burun ameliyatı; Cumartesi günü de 2 sekonder revizyon burun ameliyatı yapacağım.”

Prof. Dr. Nazım ÇERKEŞ

Prof. Dr. Nazım ÇERKEŞ Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı www.nazimcerkes.com dr@nazimcerkes.com

Comments are closed.