Dr. Çerkeş Burun Estetiği Kursu Devam Ediyor | İstanbul – Nisan 2016

dr-cerkes-nisan-workshop

Dr. Çerkeş: “Bilgiyi paylaşmak lazım ki insanlık ilerlesin” 

Dr. Çerkeş İstanbul Rinoplasti Kursu 30 Nisan Cumartesi günü yapılan ameliyatlarla devam ediyor. Konferans salonundaki katılımcılar Prof  Dr Nazım Çerkeş’in yaptığı burun revizyon ameliyatlarını izliyorlar.

Dr. Çerkeş’e en çok yöneltilen sorulardan biri: “Hocam bu kadar ameliyat, bu kadar eğitimler, sık sık yaptığınız kongre seyahatleri… sizin için çok yorucu olmuyor mu?

Prof. Dr. Nazım Çerkeş’in yanıtı ise şöyle: “Bilgiyi paylaşmak gerek. Çok başarılı ameliyatlar yapıyorsam; bu bilginin yalnızca bende olması yaklaşımı bana çok uygun değil. Ben yıllardır kendime böyle bir yol çizdim. Estetik, doğal ve fonksiyonel ameliyatlar yapıyorum. Bugüne kadar çok farklı burunlar üzerinde farklı problemlerin giderilmesine yönelik operasyonlar gerçekleştirdim. Bu bilgi birikimi ve deneyimi meslektaşlarımla paylaşmak bana mutluluk veriyor. Bu nedenle uluslararası önemli kongrelerden gelen davetleri seve seve kabul ediyorum. Zaten bilgi paylaşılmalı, paylaşıldıkça gelişmeler olacak insanlık ilerleyecek.”

 

 

Prof. Dr. Nazım ÇERKEŞ

Prof. Dr. Nazım ÇERKEŞ Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı www.nazimcerkes.com dr@nazimcerkes.com

Comments are closed.