DR ÇERKEŞ BURUN ESTETİĞİ CANLI CERRAHİ KURSU | İstanbul 29 Mart – 1 Nisan 2018

burun-estetigi-canli-cerrahi-kursu-istanbul-nisan-201829 Mart – 1 Nisan 2018 | İstanbul

Dr. Çerkeş tarafından 8 adet canlı ameliyat gerçekleştirilecektir.

http://www.istanbulapsc.com/

Değerli Meslektaşlarım,

Sizleri Türk Estetik Plastik Cerrahlar Derneği tarafından bir eğitsel aktivite olarak 29 Mart – 1 Nisan tarihlerinde düzenlenecek “Açık Burun Estetiği Canlı Cerrahi Kursu” na davet etmekten zevk duyarım.

Son 11 yıl içinde bir çok uluslararası estetik plastik cerrrahi ve burun estetiği toplantılarına eğitmen olarak katıldım ve çeşitli canlı cerrahi kursları gerçekleştirdim.

Şüphesiz ki burun estetiği uzun bir eğitim, tecrübe ve beceri gerektiren en karmaşık estetik operasyondur. Öte yandan operasyonun fonksyonel bölümü son derece önem gerektirir ve cerrah tarafından uygun bir şekilde gerçekleştrilmelidir.

Bu canlı cerrahi kursunda hem primer hem de revizyon ameliyatlarında 25 yıl içinde 5000 den fazla ameliyatta edindiğim tecrübeyle bütün operasyonel bilgilerimi öğretmeyi hedefliyorum.

Bu 3 gün içinde özel olarak belirlenmiş  hastalarda 8 burun estetiği gerçekleştirip son günde teorik eğitim ile hasta analizi dahil burun ameliyatının estetik ve fonksiyonel tüm konseptleri hakkında bilgi vereceğim. 8 ameliyatın 3’ü revizyon ameliyatı olacak ve kaburga kıkırdağı kullanarak burun yapıları tekrardan yapılacak.

Ameliyatlar toplantı salonuna yüksek çözünürlüklü olarak aktarılacak. Katılımcılar her detayı görebilecek ve ameliyatlar esnasında sorularını sorabilecekler. Her ameliyatta 5 veya 6 katılımcıyı ameliyathaneye davet edeceğim. Her günün sonunda o günkü ameliyatlar ile ilgili katılımcılarla konuşup sorularını cevanlandıracağım.

İnaniyorum ki bu kurs açık burun estetiği ameliyatları ile ilgili en son teknikleri öğrenmek için eşsiz bir fırsat olacak.

Sizleri Istanbul’da görmekten mutluluk duyacağım.

Prof.Dr.Nazım Çerkeş

Avrupa Rinoplasti Derneği BaşkanıPresident of The Rhinoplasty Society of Europe
Uluslararası Estetik Plastik Cerrahlar Derneği Başkan Yardımcısı
Türk Estetik Plastik Cerrahi Derneği Eski Başkanı

 

Comments are closed.