Burun Estetiği Kitap Bölümleri

Burun Estetiği Kitap Bölümleri

1. Dallas Rhinoplasty

dallas-rhinoplasty-kitap-bolumuProf Dr Nazım Çerkeş’in dünyada burun estetiği konusunda en önemli kaynaklardan biri olarak kabul edilen”Dallas Rhinoplasty” kitabında “Burun Ucunun Yapısal Olarak Desteklenmesi” başlıklı 50 sayfalık bir bölüm hazırlamıştır.
Burun ameliyatları sonrası halk arasında burun ucu düşmesi olarak tabir edilen durum, burun ucunun tam olarak kıkırdak dokularla desteklenmemesinden kaynaklanmaktadır.
Hem primer burun ameliyatlarında, hem de burun revizyon ameliyatlarında kullanılan. burun ucu estetiğinin en önemli tekniklerinden biri kabul edilen Dr. Çerkeş’in geliştirdiği teknik Dallas Rhinoplasty’de anlatılmıştır.

 

 

 

 

2. Secondary Rhinoplasty

Burun Estetiği Kitap BölümleriProf Dr Nazim Cerkes prepared a chapter of 60 pages in the “Secondary Rhinoplasty by Global Masters” titled “Reconstruction Over Resected Nose” demonstrating his surgical techniques in revision surgery.

 

 

 

 

 

 

3. Clinics in Plastic Surgery – January 2016

Rhinoplasty A Multspecialty Approch

rhinoplasty-a-multispecialty-approachDr Cerkes published a chapter in “Clinics in Plastic Surgery – January 2016” titled “Nasal Tip Defficiency”

Comments are closed.