Genç ve Canlı Bakışlar

Yaşımız ilerledikçe yerçekimi etkisiyle kaşlarda ve göz kapaklarında düşüklük ortaya çıkmaktadır. Bu durum yüzümüzde yorgun bir ifade oluşturmaktadır.

Estetik cerrahinin en etkin olduğu alanlardan biri de düşük kaşların orjinal yerlerine getirildiği endoskopik kaş kaldırma ve gevşek düşük göz kapaklarının toparlandığı göz kapağı estetiği ameliyatlarıdır.

(gözkapağı estetiği) | (endoskopik kaş kaldırma)

ENDOSKOPİK KAŞ KALDIRMA AMELİYATI

Endoskopik kaş kaldırma ameliyatı lokal anestezi altında yapılabilen ciltte görünür hiçbir kesi izi bırakmadan saçlı deri içinde yapılan 2 cm bir kesi ile gerçekleştirilen bir operasyondur. İyileşme süresi çok hızlı ve ağrısız geçmektedir. Hastalar 10 gün içinde makyaj yapıp normal yaşamlarına dönebilecek şekilde iyileşme sağlanmaktadır.

http://www.nazimcerkes.com/goz-kapagi-estetigi-blepharoplasti/

 

ÜST GÖZKAPAĞI ESTETİĞİ

Üst göz kapağı estetiği ameliyatı da yine lokal anestezi altında 40 dakika gibi kısa bir sürede yapılabilen hasta açısından iyileşme süreci de çok hızlı ve kolay olan bir ameliyattır. İyileşme süreci sırasında gözler kapatılmamakta sadece üst göz kapağında ince bir bant bulunmaktadır. Ameliyattan bir hafta sonra normal yaşantıya dönülebilmektedir.

http://www.nazimcerkes.com/kas-kaldirma-ve-alin-germe/

 


 

YÜZ GENÇLEŞTİRME VE YÜZ GERME AMELİYATLARI KOMBİNE AMELİYATLAR

Prof. Dr. Nazım ÇERKEŞ

Prof. Dr. Nazım ÇERKEŞ Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı www.nazimcerkes.com dr@nazimcerkes.com

Comments are closed.