Lıposuction+ Yağ Enjeksiyonu = Yüz Gençleştirme

Günümüzde yüz gençleştirme ameliyatlarının en etkin yöntemlerinden biri yağ enjeksiyonudur.
Liposuction yöntemi ile alınan yağlar, yüz biçimlendirme, asimetrilerin giderilmesi, antiaging uygulamalarda sıkça kullanılmaktadır.
Yağ alma yöntemi ile vücut biçimlendirme
Kendi vücut dokularınızla gençleşme
Yağ eneksiyonu ile popo büyütme, bacak estetiği
Yağ enjeksiyonu ile meme büyütme

 Yağ alma yöntemi ile vücut biçimlendirme
Liposuction vücutta bölgesel olarak birikmiş yağların ince kanüllerle vakumlanarak alınması işlemidir. Karın, basenler, bacaklar, diz içleri bölgesel yağlanmanın en belirgin biçimde görüldüğü alanlardır. İdeal kilosunda olan yada hafif bir kilo fazlalığı olan kişiler için ideal bir vücut biçimlendirme yöntemidir.

Kendi vücut dokularınızla gençleşme
Liposuction yöntemi ile alınan yağlar yüz bölgesinde dolgu maddesi olarak kullanılmaktadır. Göz altları, dudak kenarları vücut yağlarının en çok transfer edildiği bölgelerdir. Bununla beraber, dudak dolgunlaştırma, çene ucu uzatma, elmacık kemiklerinin belirginleştirilmesi yada yüzdeki bazı çukur kısımların doldurulması da yağ enjeksiyonu ile uygulanmaktadır.

Yağ eneksiyonu ile popo büyütme, bacak estetiği
Yağ enjeksiyonu yüz bölgesindeki uygulamaların yanı sıra ,vücut bölgelerinde gerekli alanlarda dolgunluk sağlanmak üzere kullanılmaktadır.

Yağ enjeksiyonu ile meme büyütme 
Çok istenen bir uygulama olmakla birlikte operasyon sonrası meme tetkikleri sırasında yaşanan problemler nedeniyle çok tercih edilmemektedir.

dr@nazimcerkes.com

Prof. Dr. Nazım ÇERKEŞ

Prof. Dr. Nazım ÇERKEŞ Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı www.nazimcerkes.com dr@nazimcerkes.com

Comments are closed.